pá 4/12 20:00

ONLINE | koncert

Pražský improvizační orchestr plays Braxton / ONLINE

KONCERT JE NA ZÁKLADĚ VLÁDNÍCH OPATŘENÍ PRO VEŘEJNOST ZRUŠEN. MÍSTO TOHO VZNIKNE V PROSTORÁCH D29 VIDEOZÁZNAM. TERMÍN JEHO ONLINE PREMIÉRY VČAS OZNÁMÍME. Speciální večer, kdy Pražský improvizační orchestr představí vlastní interpretace jedinečných skladeb legendárního skladatele a saxofonisty Anthonyho Braxtona. Pražský improvizační orchestr (PIO) sdružuje kreativní hudebníky, kteří se zaměřují…

út 8/12 17:00

ONLINE | workshop

Základy animace z domova / ONLINE

Online workshop základů animace, kterou zvládnete i doma. ✐Jak nejjednodušeji a nejefektivněji pracovat v Stop Motion Studio?✐Jak si doma připravit improvizované animační prostředí?✐A spoustu dalších zajímavých vychytávek!

Aktuality

Výzva: Zpracování účetnictví příspěvkové organizace

Aktualita 20. 11. 2020

Zveřejňujeme výzvu k podání nabídky  na veřejnou zakázku malého rozsahu na zpracování účetnictví příspěvkové organizace, termín pro podání písemné nabídky je 14.12.2020 do 12 hod, podrobnosti najdete zde:

Výzva VZMR učetnictví COK příloha č.1 Čestné prohlášení 
(2 dokumenty v .pdf)


Více informací >

Výběrové řízení: produkční / technik / technička

Aktualita 12. 11. 2020

Hledáme do svých řad kolegu, který bude zajišťovat technické a produkční požadavky pro jednotlivé kulturní akce (koncerty, divadelní a taneční představení, výstavy, filmové projekce apod.), zejména přestavby jeviště a hlediště, instalace a deinstalace výstav a bude pracovat se zvukovou a světelnou technikou.

Dále by bylo jeho úkolem zajišťování pořadatelské služby při akcích, komunikace s účinkujícími a jejich techniky a produkcí a také správa a údržba našich prostor a technického vybavení.

Více informací >

Projekty

-