září 2023
kalendář GAMPA
28 29 30 31 1

Seniorský pátek: Archeologie vzpomínek II.
› pá 24/3/2023 10:00

+ Akce

Seniorský pátek: Archeologie vzpomínek II.

Tento seniorský pátek nás čeká další část workshopu s mexickou umělkyní Cristinou Maldonado, která nás opět pozve k vytvoření dárku inspirovaného Vašimi vzpomínkami. Těch, které se Vám vryly do paměti, kterých si vážíte, ze kterých máte radost.

K vytvoření tohoto dárku (pro koho bude, to určíte sami) bude zapotřebí se ponořit do svých starých fotografií a fotoalb a předem dílny vybrat 10 – 15 aktuálních nebo i starších snímků. Mohou být vytištěné, ale můžete si je přinést i ve svém telefonu. Vyberte si ty, které máte rádi a přineste je s sebou na dílnu. Nemáte-li čas na výběr, přineste fotografií vícero a ty správné vybereme na místě společně.

Dílna je otevřena pro všechny – mohou se tedy připojit i noví zájemci, kteří mají chuť tvořit a zažít něco nového. Jazykové bariéry se netřeba bát, Cristina Maldonado zná základy češtiny a další překlad bude zajištěn.

Dílna pro tvůrčí babičky a dědečky. Naším heslem je: věk je jen číslo.


Vstupné: 50 Kč / osoba, nutná rezervace
Kontakt: Nikola Březinová, brezinova@gmpardubice.cz, +420 608 209 897

*Účastí na výtvarné dílně souhlasíte s pořízením a zveřejněním vašich fotografií za účelem dokumentace, propagační činnosti a prezentace na veřejnosti, v tisku, na webových stránkách a sociálních sítích GAMPY po celou dobu její existence.

Fotografie z akce

Doprovodný program

+ Doprovodný program