Jeremy Young
› Tue 7/4/2020 19:00

+ Program

Jeremy Young

Svět uzavřený do karantény sice Jeremy Youngovi, kanadskému muzikantu a umělci, neumožnil opustit jeho domovský Montreal, ale nabídl mu čas k dokončení jeho dlouho připravovaného alba s názvem “Amaro”. Místo živé site-specific performance, která měla akusticky reagovat na prostor naší galerie i (ne)zahájenou výstavu, Jeremy návštěvníkům, přátelům a fanouškům Gampy nabídl své dosud oficiálně nenarozené album k exklusivnímu předpremiérovému poslechu a společnou online diskusi.

Společná online diskuse bude o tom, jak a s kým Jeremy (spolu)pracuje a proč, co ho inspiruje a v neposlední řadě, jak aktuální celosvětová karanténa ovlivňuje jeho tvorbu. Nestreamujeme, ale potkáváme se (ač v online prostoru). Připravte si otázky a zapojte se do diskuse (nenápadný poslech v pozadí rovněž povolen)!

Jeremy Young je zvukový umělec z kanadského Montrealu, člen newyorského elektroakustického tria Sontag Shogun a experimentálního zvukově-poetického uskupení Cloud Circuit. Realizováno ve spolupráci s projektem Electroconnexion 2020.

Realizováno ve spolupráci s projektem Electroconnexion 2020.

Accompanying program

+ Accompanying program

  • 1
  • 2