Sat 30/5 11:00
Solid Core bastl workshop

PŘELOŽENO Z 25. 4. 2020. Bastlířská dílna s mladými výrobci elektronických hudebních nástrojů Solid Core. 

Není pochyb, že česká DIY scéna má zvuk. Brněnský projekt Bastl Instruments a jejich elektronické hudební nástroje znají a používají muzikanti po celém světě. S Bastl Instruments jsme v Divadle 29 v minulých letech absolvovali několik skvělých dílen, které mimo jiné dokázali, že vášeň v pájení ve východních Čechách rozhodně s digitální érou nepohasla. Letos jsme se rozhodli pozvat další mladou platformu Solid Core, za níž stojí Jan Hrubeš a Adam Chmiel. Ti také dílnu povedou. 

Co se bude konkrétně pájet, to je dosud zahaleno rouškou tajemství. Půjde totiž o úplnou novinku, na jejímž vývoji Honza s Adamem aktuálně pracují. Nechte se překvapit, ale buďte si jisti, že domů si odnesete elektronický nástroj, jaký svět neviděl (a hlavně neslyšel).

Workshop se koná v rámci projektu Electroconnexion 2020 a je součást doprovodného programu k výstavě Být sněný v galerii GAMPA. Finanční podpora: Ministerstvo kultury ČR, statutární město Pardubice, Pardubický kraj.

účastnický poplatek:  600 Kč   °  více informací a přihlášení: sarka@gmpardubice.cz, 732 436 722  °  vhodné pro koholi ve věku 14+ (zkušenosti s pájením jsou vítané, nikoli nutné)  °  maximální počet účastníků je 8 osob

  

Solid Core bastl workshop

Programme of Divadlo 29

>
>