July 2024
Calendar | Divadlo 29

Fri 18/8 17:00
Velká aniLABí invaze: Ryba smrdí od vody • Myška a medvěd na cestách

V rámci večera představíme krátké filmy, které vznikly během právě končícího animačního příměstského tábora v laboratoři Bujón Divadla 29. Po loňském zkoumání divnosvětů a objevování fantaskních situací si letos užijeme dobrodružství podvodní hladiny a života ryb a jiných živočichů. Během týdne jsme objevovali kouzla animace, experimentovali s tradičními i méně tradičními technikami. Velkým finále celého večera bude animovaný film Myška a medvěd na cestách, který se stal vítězem letošního Anifilmu, jako nejlepší celovečerní film pro děti. 

Myška a medvěd na cestách / předpokládaný začátek filmu je v 18:00 / 

Kdo by neznal upovídanou myšku Celestinu a jejího největšího kamaráda medvěda Ernesta. Tato nerozlučná dvojka se vrací na plátna kin v novém veselém i napínavém dobrodružství, které se točí kolem Ernestových rozbitých houslí a cesty do jeho rodné země, kde k jejich překvapení zakázali všechnu hudbu.režie: Julien Chheng, Jean-Christophe Roger / Francie, Lucembursko / 80 min. / 2023

www.cinemart.cz

Akce se koná v rámci projektu aniLAB 2023 za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Pardubického kraje a statutárního města Pardubice.

vstup volný

 

Velká aniLABí invaze: Ryba smrdí od vody • Myška a medvěd na cestách

Programme of Divadlo 29

>
>
  • 1
  • 2