July 2024
Calendar | Divadlo 29

Thu 19/11 19:00
To téma / Das Thema: Moc a bezmoc? / CANCELED

Česko-německý kabaret přímo z Prahy, který nemilosrdně zkoumá následující: Proč tady vůbec žijeme (spolu) a to už tisíc let?! 

Ne, tady nejde o politizování, ale o neústupnou kultivaci mezinárodních vztahů ČR – D, A, CH přímo s našim obecenstvem... s citem und Gefühl. Osobnější a vroucnější diplomacie opravdu už nemůže být...! Hlavní otázky napínavých krizových situací a rozbláceného česko-německého sousedství se musí zodpovědět! Náš postoj je žádán! Palčivé otázky si vyžadují důrazné odpovědi. 
Proto: Tisková konference!

Ať už ve vztahu, v práci, ve volném čase, ve společnosti...jestli v Mníchově, Vídni, Curychu nebo v Praze...anebo v karanténě...vždy se nám vrací ubíjející otázka: Kdo je tady u moci? A kdo je bezmocný? A proč je to tak těžké vyslovit “Eisenbahnkrankenkassenmitgliedsbeitrag”?
Proto: Tisková konference!

Kdo vyhrává v zápolení velkého a malého bratra, Německa a Česka, v jazycích, kulturách, v emocích? Je to karma nebo náhoda, že Češi mají vždy pocit, že jim někdo ukradl poslední sousto z talíře a že pokaždé ostrouhají mrkvičku? A proč jsou Němci tak moc u-spořádaní, nebo jsou jenom ne-zajímaví? Proto: Tisková konference! Plná česko-německých mocenských her, okořeněné s vídeňskou dekadencí a oslazené jemně - peprným švýcarským neutrálem. A zbrusu nová kapela - Die Macht / Moc!!!Teď, tady, jen pro Vás. koncept, hra a kapela:DIE MACHT / MOC 
Roman Horák
, Sven Ofner, Markéta Richterová, Philipp Schenker
technika: Michal Pustay

Představení pořádá Goethe Zentrum Pardubice z.s.

www.goethepardubice.org
vstupné: 100 Kč / rezervace vstupenek a další info > meissner@goethepardubice.org

Photos from events

Programme of Divadlo 29

>
>
  • 1
  • 2