July 2024
Calendar | Divadlo 29

Sat 6/4 20:00
Mutanti hledaj východisko • mezi patry klid

Kapela Mutanti hledaj východisko na přelomu roku vydala nové album PUMA a nyní poprvé míří do D29! Jako support se představí hyperfolk-trapová dvojice mezi patry klid.

Bylo, nebylo. Tam, kde končí cesta a začíná les, stála opřena o stromy malá dřevěná chaloupka a v té malé dřevěné chaloupce bydlel Jirka s Honzou. Úplně sami. Mutanti hledaj východisko. Jsou. Prostor, který se rozpíná a smršťuje podle toho, s jakou intenzitou se dotýká planet, zvířat a lidí. Vyprávění příběhů, které se míhají na kraji zorného pole a noří se samy do sebe. 

Elektro-rapová dvojice vydala doposud čtyři alba. Deska Když m​á​š kamar​á​dy, nepot​ř​ebuješ nep​ř​átele z roku 2020 se proslavila bangerem Klimeš. Do D29 přijedou Mutanti se zbrusu novou, temnější a osobnější nahrávkou PUMA.Skladby hyperfolk-trapového dua mezi patry klid se rodí ze synthových linek, divnozvuků, mikro dubstep trapových beatů, folklorních samplů a abstraktních obrazů v textech. Vítězové opencallu Bastl Electronic Track 2022 se hlasí k futuristickému a hravému zvuku, jaký produkují třebas Arca, A. G. Cook či Iglooghost. Dvojice v únoru vydala singl Linh z připravované debutové desky.Koncert je pořádán v rámci projektu Electroconnexion 2024 za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Pardubického kraje a statutárního města Pardubice.

www.facebook.com/mutantihledajvychodisko
www.facebook.com/mezipatryklid


vstupné: 240 Kč  (studenti a ZTP na místě 50% sleva) 
(do 15. 3. 2024 early bird 180 Kč) 

Předprodej akce

 

Mutanti hledaj východisko • mezi patry klid

Programme of Divadlo 29

>
>
  • 1
  • 2