July 2024
Calendar | Divadlo 29

Sun 6/8 16:00
Musaši Entertainment Company: Miniatury (divadelní bojovka)

Najdi si svého herce i s divadlem.

Tři divadelní miniatury hrané třemi herci v historickém centru města. Má to ale háček. Herce si musíš najít sám! Začátek divadelní bojovky bude na Bělobranském nám. 140, kde proběhne také doprovodná výtvarná dílna

Funus 
Ze záhrobí se zatím nikdo nevrátil, aby nám řekl, co nás tam čeká. Je tedy potřeba řádně se připravit na cokoliv. Pohřeb není radno podceňovat, abychom totiž v záhrobí udělali dobrý první dojem, musíme tam přijet ve velkém stylu - ideálně třeba ve zlatém sarkofágu nebo na létajících saních tažených supy.

Na záhoně 
Každý zahradník má svoje rituály. Některé se naučil od dědy, jiné od maminky a pár si jich vypěstoval on sám. Většinou je to osobní věc, kterou jen tak někomu neukáže, ale pokud budete koukat kam šlapete a nebudete bez dovolení ujídat jahody, nechá vás pan Karel nakouknout pod motyčku svých zahradnických zvyků.

Závodník v kožichu
Nonverbální loutková inscenace o lsti a vítězství. Každý odvážlivec, který se vydá na trať závodu Jizerská 50, musí být vždy v pozoru!

Autoři: Tereza Havlová, Adam Páník

Pro děti od 3 let.
Délka jednoho představení: 10–⁠15 min.

Pořádá Taje z.s. ve spolupráci s COK v rámci projektu Ostrovy v pohybu, který je realizován za finanční podpory Ministerstva kultury ČR a statutárního města Pardubice.

Vstupné: děti 80 Kč / dospělí 160 Kč
Prodej vstupenek na místě půl hodiny před začátkem.
Při nepříznivém počasí se výtvarná dílna přesouvá do Klubu 29.

Musaši Entertainment Company: Miniatury (divadelní bojovka)

Programme of Divadlo 29

>
>
  • 1
  • 2