Tue 14/6 20:00
Lucia Kašiarová & Ufftenživot: Mnohodinec • TANEC PRAHA

Performativní ne-sólo.

Mnohodinec je kolektivní dílo umělců, kteří skrze konkrétní tělo Lucie Kašiarové přináší na jeviště neuchopitelná fakta a vytváří prostor, v němž neexistuje minulost ani budoucnost. Prostor, ve kterém na malou chvíli chtějí společně čelit nevyslovitelnému, nedořečenému, neuchopitelnému. Přičemž smysl tkví v čelení, nikoliv ve sdělení nebo v závěru, ke kterému jsme zrovna teď společně došli nebo dojdeme.

Délka: 45 minut. Max. kapacita: 30 diváků. Jazyk performance: angličtina

Idea, koncept, performerka: Lucia Kašiarová
Dramaturgie: Sára Arnstein, Jiří Šimek
Scénografie a kostýmy: Magdalena Vrábová
Hudba: Tomáš Vtípil
Light design: Štěpán Hejzlar
Video: Martin Hamouz
Produkce:Studio ALTA a Tereza Tomášová (Ufftenživot)
Umělecká podpora: Peter Šavel
Poděkování: Jan Tyl
Koprodukce: Studio ALTA

Lucia Kašiarová
Jsem umělkyně, producentka. Kombinuji v sobě smysl pro systematiku a logiku s uměleckou intuicí a smyslovým přesahem. Nahodilost je mojí cností i neřestí, v improvizaci hledám fyzické zákonitosti, tělo je pro mně myslícím orgánem.

Sára Arnstein a Jiří Šimek
Jsme manželé, zakladatelé spolku Ufftenživot. Ve své autorské tvorbě se zabýváme harmonií fyzického divadla, tance, improvizace a nových médií, jež dohromady spojuje téma projektu.

Tomáš Vtípil
Jsem hudebník. Jsem výrobcem hluku.

Magdalena Vrábová
Jsem scénografka. Tento projekt je pro mě experiment, další zkušenost a snaha pochopit něco nového, o sobě i o světě. Tak jako každý den.

Tereza Tomášová
Jsem produkční. Přátelská (někdy až moc). Pečlivá (někdy ne dost). Zodpovědná (tak akorát). Milovnice divadla (které pochopím).

www.tanecpraha.cz

Pardubická část festivalu Tanec Praha se koná za finanční podpory statutárního města Pardubice.vstupné: 160 Kč (50% sleva na průkazy ISIC a ZTP)

Předprodej akce

Lucia Kašiarová & Ufftenživot: Mnohodinec • TANEC PRAHA

Programme of Divadlo 29

>
>