July 2024
Calendar | Divadlo 29

Thu 10/11 20:00
Kuhn Fu (DE/TUR/UK/ARG/PL)

Divoká, vtipná a strhující jízda mezinárodní kapely v neklidných vodách avant-rocku, psychedelie, blues, klezmeru, freejazzu i punku. Jediný koncert v ČR v rámci evropského turné!!! 

Mezinárodní a multikulturní kvartet, který hraje hudbu na pomezí jazzrockové fůze s prvky blues, psychedelie, freejazzu, rokenrolu, punku i kabaretu. Základem pulsující hudby Kuhn Fu jsou pečlivě vystavěné hutné groovy, velké dynamické rozpětí, ostré střihy v tempech a silná melodika. Jejich intenzivní hudba se opírá o postupy rockové i jazzové avantgardy, je však silně nadopována našlapanou punkovou živelností, podvratným humorem a nevídanou spontaneitou. To vše spojuje neutuchající energie, hráčské nasazení a mimořádná souhra všech hudebníků.

Divadlo 29 bude jedinou zastávkou Kuhn Fu v ČR v rámci jejich velkého evropského turné k nejnovějšímu dvojalbu Jazz is Expensive vydanému v letošním roce. Kapela Khun Fu byla před třemi lety jedním z highlightů mezinárodního festivalu Jazz Goes To Town v Hradci Králové, kde dokázala zvednout ze sedadel a roztančit část jazzového publika.Christian Kuhn (D) – el. kytara / Esat Ekincioglu (TUR) – kontrabas / George Hadow (UK) – bicí / Sofia Salvo (ARG) –  barytonsaxofon / Mateusz Rybicki (PL) –  klarinet, tenorsaxofon

Koncert je uváděn v rámci projektu Jazzconnexion 2022 za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Pardubického kraje a statutárního města Pardubice.

www.kuhnfumusic.com

vstupné: 200 Kč  (50% sleva na průkazy ISIC a ZTP)


Předprodej akce

Kuhn Fu (DE/TUR/UK/ARG/PL)

Programme of Divadlo 29

>
>
  • 1
  • 2