pá 26/6 16:30
Rondel Fest

✹✹✹ PRO DÉŠŤ PŘESUNUTO DO KLUBU 29 ✹✹✹ 

Přehlídka písničkářů pohybujících se mimo hlavní proud. Na prvním zámeckém rondelu vystoupí pět
výrazných songwriterůz celé České republiky: Dan Vertígo / Zapomělsem / Emily Thiel / Jakub Tichý / Aran Epochal.

Dan Vertígooriginální rock'n'roll-folkový písničkář z Brna. Hraje na kytaru, stompbox-buben a zpívá písničky o cestování, popíjení, babičkách a bezdomovcích. Těšte se na sypačky, energii, improvizaci a místy nemístný humor.

Zapomělsem – hudební pseudonym Aleše Macenauera. Pro jeho tvorbu, která vychází z kořenů folkového písničkářství, jsou typické alternativní až experimentální přístupy a texty dýchající melancholií jesenických a rychlebských hor.


Emily Thiel zpěvačka/textařka/kytaristka z pražské folk-funkové skupiny YoSoyIndigo. Emilyinhlas je hluboký a osobní, doprovázen jejím skromným vybrnkáváním.

Jakub Tichý folk punk divného Jakuba s divnými texty z divného Frýdku-Místku.

Aran Epochal  poslední kovboj s akustickou baskytarou, který šetří každým slovem a v jehož písních se v temných lesích ztrácí pohádkové postavy. Kdyby byl Michal Tučný vyšší a na posledním táboráku přihodil do ešusu houbičky, možná by to vypadalo nějak takhle.Line-up:

16:30 Dan Vertígo
17:30 Jakub Tichý 

18:30 Emily Thiel
19:30 Zapomělsem
20:30 Aran Epochal

Zámek Pardubice > www.vcm.cz

Akce se koná v rámci projektu Textconnexion2020, který je realizován za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Pardubického kraje a statutárního města Pardubice.

vstupné dobrovolné / v případě deště se akce bude konat v Klubu 29


Rondel Fest

Program Divadla 29

>
>